Nepal rzemieślnicze, tybetański rzemieślnicze i Kaszmiru rzemieślnicze centrum pod jednym dachem w Nepalu.

Nepal Art Shop Eksport & Import (P) Ltd. jest zakupy online portal z salonu znajduje się w samym sercu Thamel-, Kathamandu stolicy Himalayn Królestwie Nepalu. Salon, która leży w centrum Thamel, jest pełna różnych produktach rzemieślniczych, do których użytkownicy są łatwo przyciąga i chętnie purchase.The zwiększenie sławę i wiarygodność Nepal Art Shop dokonał odwiedzający zobowiązany do odwiedzenia sklepu po urzędzie Nepalu i Sztuki Showroom podczas ich pobytu w Himalajach Królestwo.

Jeśli jesteś chętny do zakupu czystych ręcznie Nepalu Rzemiosło produktów z całego świata, a następnie Nepal Art Shop może być rozwiązanie. Zaproponowaliśmy ekskluzywne niepowtarzalne, jakościowe produktu competative cenę niż inne na rynku. Nasze nepalski ręcznie wykonane produkty, jak Nepal ręcznie wyroby rzemiosła papieru, odzieży Nepalu, Metal Craft, Biżuteria srebrna, wyroby filcowe, Nepal Pashmina, Nepal Odzież, woolens, naturalne produkty konopne, jedwabne, orzechowe meble, meble tybetańskie, malarstwo Thangka, Antyki, Nepal Dywaniki, tybetański dywanów, wyrobów skórzanych Himalayan etc utrzymania czystości. Serdecznie zaakceptować projekty i improvent wymagane produktu na swoje wymagania.

Nasze produkty mogą być cenne prezenty, piękne dekory domu, znak godności, prestiżu i cywilizacji, jak również kwestia niezapomniane wspomnienia w przelocie życia. Wszystkie produkty są godni, aby onself szczęśliwy, jak inni zadowoleni w każdym wydarzeniu i warunków życia. Wszystkie Nepali rzemieślnicze oraz Kaszmiru rzemiosła drewniane i pracuje tybetańskich są wynikiem rzemieślników doświadczenia. Te artysty lub projektantów związanych z tym artystycznym polu od ostatnich dwudziestu (20) lat i więcej. Jak na nasze zaangażowanie i zadowolenie klientów, dowozimy towar do Ciebie bez względu na miejsce zamieszkania w każdym zakątku świata. Stopień naszej uczciwości i wiarygodności znajdą odzwierciedlenie naszych klientów miłość i troskę wobec nas. Serdecznie witamy w naszym biurze i salonu.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Prowadzimy Internet Biznes z międzynarodową normą. Jesteśmy ściśle zobowiązana do zachowania prywatności i secracy naszych klientów. Przy obecnym, wypłata jest możliwa za pomocą przelewu bankowego lub transferu pieniędzy, ale my Serdecznie zaakceptować internationaly uznane karty, jeśli tylko w Nepalu. Naszą dewizą jest, aby Cię zadowolić. Prosimy o kontakt wszystkich rodzajów towarów ręcznie.

Ref:
Nepal Art Shop Export & Import (P.) Ltd.
Rząd Nepalu Rejestracja
Thamel - Kathmandu, Nepal
Skype : nepalartshop
URL: www.repealdomanow.com
E-mail : info@nepalartshop.com
               nepalartshop@gmail.com
                nepalartshop@yahoo.com
nepalartshop@outlook.com

Banker :

Bank Kathmandu
Kathmandu-Nepal
SWIFT: BOKLNPKA
Telex: 2820 BOK NP
A / C: 0101-000-62052-524
Nepal Art Shop Export & Import (P) Ltd.

Lista produktów:


Nepal biżuterii srebrnej Handamde:Specjalność Nepal pozostaje w ręcznie wykonaną biżuterię ze srebra. Biżuteria srebrna jest ,9725 zrębki dodał z bogatymi kamieniami. Biżuteria srebrna jest w różne wzory. Mamy liczby próbek biżuterii srebrnej. Pierścionki srebrne, naszyjnik srebrne, wisiorki srebrne, kolczyki srebrne są popularne. Mamy jeszcze tylko srebra na srebro bransoletki. Wszystkie srebrne wyroby jubilerskie są ręcznie z rusztem opieki ..


 • Bransolety
 • Wisiorki
 • Naszyjniki
 • Ear Rings
 • Rings


Nepalski papier:


Handmade produkcji papieru jest podstawą, na tylko nepalski ręcznie wykonanych z papieru "Lokta" (Daphne). Lokta rośnie na wysokości 2000 do 3500 metrów w historii lasów wzgórza Nepalu. Papier jest ceniona za swój surowiec, tekstury atrakcyjne, jego trwałość i odporność na insekty. Znajdź u nas wszystkie rodzaje produktów nepalskich papieru jak określa lam papieru, notatników, papierniczego się albumu fotograficznego, zestawy list, czasopism Note Book, koperty karty, opakowania prezentu, torbę na zakupy i Nepalu pappers arkuszy. Znajdź próbek .Nepal Metal Statues rękodziełoMamy unikalne figury jednostek metalu są one bogate w symbolikę kultury, jak również status handlowych specjalnie dla daru, medytacji i dekoracji wnętrz. Nepal Handmade Metal Stautes są wykonane z różnych metali takich jak miedź, azotu, częściowo złotych i pełne złota.


Nepal Rzeźby są wykonane ręcznie przez artystę oraz doświadczenie umiejętnie. Mamy posągów Buddy liekwise posągi tara, mahakal posągi, Ganesh status i wiele innych. Posąg Buddy wraz z innymi posągi metali są często sprzedając się w ponad światy destations Znajdź próbek.


Nepal Odzież


Zajmujemy się produkcją i wywozu Nepalu Gotowe odzież, ubrania bawełniane, nieformalne spotkania, funky ubrania i inne odpowiednie ubranie odzież z Nepalu. Posiadamy również własny styl z odmian haftu, tie-dye i projekty szyte ręcznie. Mamy funky bawełniane t-shirty, Moda damska, Spodnie, koszule, spódnice itd. własne własnego wzoru (na zamówienie) produkujemy zbyt. Tutaj mamy tylko kilka próbek produktów Nepali odzieży.

 • Odziez Moda
 • Spodnie Moda
 • Odziezdamska
 • Womenswearzima
 • Ubraniameskie
 • Mensodziezzimowa
 • Moda Spodnice
 • Zuzycie Moda
Filcproduktow


Nepal rzemiosła Felt są oczyszczone z wełny Yak. Filc jednostki mamy tu prezentuje są ręcznie przez doświadczenie nepalskich kobiet. Znajdź Nepal przedmiotów Felt jednostki jak: Felt torby, portmonetki monety filcowe, torby filcowe, filcowe Obuwie, broszki filcowe, pasy filcowe, tłumik filcowe, kapelusze filcowe, biżuteria i akcesoria Filc Filc itp.

 • Filctorebka
 • Filctorby
 • Filc Kapelusze
 • Bizuteriafilc
 • Buty Filcowe
 • Filc Keyring
 • Filcpaski
 • Filc Tlumik
 • Filc Broszki
 • Filc Akcesoria
 • Arkusze Filcu


Nepal Konopie Produkty:


Jesteśmy producentowi i dostawcy Nepali produktów konopi, takich jak worki Konopi, portmonetka Konopi, Breloki Konopi, Konopie bransoletki, paski i torebki Konopie pp konopi itp., wykonane z zielonych Cannabis (konopie) roślin. Cannabis sativa jeden z gatunków najbardziej przydatne, rośnie naturalnie klimatu Himalajów w Nepalu. Nepal's Cannabis sativa jest znana wśród użytkowników marihuany na całym świecie jego naturalny smak wysoki i niepowtarzalny. Nepalski użyciu konopi

 • Konopie Torebka
 • Konopie Torby
 • Hemp HatsProdukty wełniane
wełniane clothinglike Kamizelki wełniane, WoolenCaps, rękawiczki wełniane, wełniane pooncho i wełniane scraf http://www.repealdomanow.com/nepalwoolenproducts.php

Obrazy Thanka
Fine malarstwo thangka jak Budda thangka malarstwo, obrazy mandali i wiele innych malarstwo thangka http://www.repealdomanow.com/thanka_paintings.php

Nepal Dywany
Nepal wykonane chodniki jak tradycyjne dywanów, wykładzin jedwab, konopie dywan, nowoczesny dywan
http://www.repealdomanow.com/nepali_carpets.php

Bone kulki Zebrane
Jubilerskie Jak kości i paciorków http://www.repealdomanow.com/bone.php

Szisza
Akcesoria shisha Smoking takich jak rury shisha, shisha płuczki itp http://www.repealdomanow.com/shisha.php


Home Decor
Orzech Meble jedną z najlepszych produktów do deskorolki nie tylko, aby pokazać go używać. Walnut meble wykonane z drzewa orzechowego. Tylko po sześć miesiąc sezonowanie drewna orzechowego; zaczyna mężczyzn jednostek doświadczenie do zapewnienia jego kształt. Wszystkie meble są ręcznie orzech. Mamy orzech stoły, zdobione krzesła, skrzynki biżuteria, biurko, szafka narożna, ekran divder pokój, stoliki, misy i tace, toaletka stoły i wiele innych. Orzech Meble dla wartości ludzi i będzie odzwierciedlać osobowość, a także prawdziwa magia w sensie rośnie z Ciebie. Do mebli z drewna orzechowego wokół sprawia, że jest do podejmowania śmiałych i energicznych atmosferze.


Nepal Art Shop Export & Import (P.) Ltd.
Nepal Government Registered
Thamel - Kathmandu,Nepal.
E-mail : info@nepalartshop.com, nepalartshop@gmail.com
       
  rightshop
       
Copyright © 2007-2010, Nepal Art Shop Export & Import (P.) Ltd. All right reserved, Site Design by Ramsbay Technology
׬Ǯ